Retro Revengers: Dynamiczna platformówka z akcją trafi na konsole PlayStation i Xbox

Retro Revengers to widowiskowa platformówka, która niecały rok temu zawitała na PC i konsolę Nintendo Switch. Przedstawiciele Ratalaika Games planują wypuścić ten tytuł również na konsolach Sony i Microsoftu. Oficjalnie ogłoszono, że gra Retro Revengers zawita na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 23 lipca 2024 roku.

Daleko, w nieznanych zakątkach niemodnego krańca środkowej Japonii, leży Zamek Ludens, gdzie piątka przyjaciół, Retro Revengers, zostaje przeniesiona do dziwnej krainy, która zagraża nie tylko ich grom, ale i całemu światu. Wyrusz w podróż z Ossanem, Mao, Taicho, Matchanem i Notchim, aby wykorzystać ich nowo odkryte umiejętności, którymi obdarzyła ich Bogini Retro.

Poznaj towarzyszy z przeszłości, bron się przed wrogami i pokonaj bossów blokujących ci drogę do Władcy Demonów Triple-A. Odkryj zróżnicowane scenery i korzystaj z różnych mocy wraz z każdym towarzyszem. Wszystko to w pięknej 16-bitowej grafice pikselowej, przy akompaniamencie muzyki retro.

Opanuj różne moce postaci, przemierzając zróżnicowane środowiska pełne bezlitosnych wrogów w tej platformówce w stylu retro. Wraz z postępami w grze zmieniają się poziomy i ich mechanika, dlatego przełączaj się między postaciami, aby znaleźć najszybszą drogę przez każdy poziom. Radosna muzyka i pełna nawiązań i niespodzianek fabuła sprawią, że będziesz siedzieć w napięciu aż do samego końca!

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini