Poszukiwany 15-latek Igor z Małopolski - lokalna policja prowadzi akcję poszukiwawczą

Zmień miejscowość Popularne miejscowości Policja szuka zaginionego 15-letniego Igora z miejscowości Rząska w gminie Zabierzów (Małopolska). Nastolatek wyszedł z domu w niedzielę 23 czerwca i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z bliskimi. Rodzina zgłosiła policji zaginięcie 15-letniego Igora Tetłaka.

Mama nastolatka opublikowała też na Facebooku post o poszukiwaniach syna. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że Igor w niedzielę około godziny 10:00 wyszedł z domu i od tego czasu nie dał znaku życia. Policja przekazała w komunikacie, że „telefon Igora pozostaje nieaktywny”. Igor Tetłak zaginął.

Policja podała rysopis

Funkcjonariusze podali również rysopis, który może pomóc w identyfikacji nastolatka: ” Około 192 cm wzrostu, sylwetka proporcjonalna. Włosy koloru ciemnego brązu, falowane, do ramion. Oczy koloru niebieskiego, nos normalny, usta pełne. Znaki szczególne: trądzik młodzieńczy, blizny na lewym przedramieniu, na lewym nadgarstku trzy niewielkie okrągłe blizny”.

W chwili zaginięcia Igor Tetłak prawdopodobnie ubrany był w czarne dresowe spodenki do kolan, buty sportowe typu adidas w kolorze białym z bordowym paskami. Miał ze sobą czarny plecak.

Wszelkie informacje na temat zaginięcia nastolatka można zgłosić policji w Zabierzowie (tel. 47 83 21 100) lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.