"Odkryj skuteczne triki ułatwiające korzystanie z Netflix - tajne kody czekają na odkrycie!"

Co dają tajne kody na Netflix? Z tego miejsca uspokajam, nie chodzi tu o kody na darmową subskrypcję czy oglądanie za darmo. Chociaż faktycznie są użyteczne, to nie można ich uznać za „cheaty” znane choćby z gier. W takim razie, do czego służą? Chodzi o poznawanie zawartości serwisu.

Dzięki nim w szybki sposób zostaniemy przeniesieni do konkretnego gatunku filmów czy seriali o danej tematyce. Chcemy szukać tylko komedii? Jest na to specjalny kod. Interesują nas wyłącznie filmy akcji? Taka kombinacja również jest dostępna.

Tajne kody Netflix

Poniżej znajdziecie pełną listę, dzięki którym odkryjecie serwis na nowo. Krótkie ciągi cyfr pozwolą wam łatwiej poruszać się po wyszukiwarce i znajdować konkretne treści, które mogą was zainteresować. Nie musicie znać danego tytułu lub przeczesywać strony głównej. Wystarczy wpisać kod, a waszym oczom ukaże się konkretne porcja treści dostępnych na platformie.

Gdzie wpisać kod na Netflix? Jest proste i intuicyjne. Podczas korzystania z aplikacji Netflixa (np. na smartfonie, komputerze lub urządzeniu mobilnym) wystarczy wpisać dany kod w pole wyszukiwania. Tam, gdzie z reguły wpisujemy tytuły, należy podać dany kod i użyć opcji szukaj. Jeżeli korzystamy z Netflixa w przeglądarce, to kod wpisujemy w pasku adresu. W przeglądarce wpisujemy „netflix.com/browse/genre/”, gdzie to miejsce na wpisanie konkretnych cyfr oznaczających interesujący nas gatunek.

*** Co myślisz o Geekweeka? Twoje zdanie ma dla nas znaczenie. ***

Dołącz do nas i zostań jednym z 90 tys. obserwujących nasz fanpage – polub i komentuj tam nasze artykuły!