Nadchodzi 2. sezon Solo Leveling - zobacz zwiastun nowych odcinków!

Arise! Do sieci trafiła krótka zapowiedź hucznie zapowiadanego drugiego sezonu serii anime Solo Leveling. Niestety, termin premiery nowych odcinkó jeszcze nie jest znany, ale przynajmniej możecie obejrzeć poniższe wideo.

Na Ziemi pojawiły się portale, za którymi czają się demony. Niektórzy ludzie zyskali super moce i rozpoczynają walkę z bestiami. Główny bohater tego tytułu to Jin-Woo Sung, czyli wojownik najniższej rangi o niemal zerowym poziomie umiejętności. Pewnego dnia młody mężczyzna jako jedyna osoba zyskuje zdolność podnoszenia swojego poziomu, a co za tym idzie bardzo szybko staje się najpotężniejszym wojownikiem na świecie.

Serię anime Solo Leveling przygotowuje studio A-1 Pictures (Sword Art Online), a reżyserem jest Shunsuke Nakashige (Mother of the Goddess’ Dormitory). Za scenariusz odpowiada Noboru Kimura (Gundam Build Divers, Nyaruko: Crawling with Love!). Design postaci to dzieło Tomoko Sudo (Alice in Borderland, Fragtime). Nad muzyką czuwa Hiroyuki Sawano (Attack on Titan i 86).

Drugi sezon tej produkcji zapowiedziano już w marcu, ale na jego nadejście poczekamy najwcześniej do 2025 roku. Po więcej informacji o Anime zapraszamy na serwis anime24.pl. Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.