Sensacyjne wieści od Probierza dotyczące przyszłości Szczęsnego - dowiedz się więcej!

Michał Probierz ogłasza ws. kariery reprezentacyjnej Wojciecha Szczęsnego. „To jest medialne”. O tym, że bramkarz zbliża się do końca kariery reprezentacyjnej. Mimo to Probierz przekonuje, że Szczęsny jeszcze nie określił się w sprawie gry w reprezentacji.

„Nie odchodzi, bo nie ma jego konkretnej deklaracji. Nie oceniałbym tego tak, że odchodzi. Jest w kadrze, ale na pewno jakaś zmianę zrobimy w bramce” – powiedział w rozmowie z . I dodał: „Na razie to jest medialne. Trzeba to uszanować i podjąć rozmowy”.

Stanowcze deklaracje Wojciecha Szczęsnego. „Nie wyobrażam sobie”. Być może 34-latek da się jeszcze namówić do kontynuowania kariery reprezentacyjnej, chociaż jego wcześniejsze deklaracje wskazywały na to, że nie zostało mu wiele lat grania.

„W wieku 36-37 lat będę odkrywał się już w nowej roli. Prędzej będę bronił magistra, niż będę bramkarzem” – to z kolei słowa z niedawnego wywiadu dla . Jednak po słowach Probierza trudno powiedzieć, czy bramkarz szybko pożegna się z reprezentacją. Na pewno nie zagra 25 czerwca z Francją w Dortmundzie.