Max wkracza na polski rynek. Poznaj ofertę cenową i pakiety usług

Max zamiast HBO Max Już niedługo, bo 11 czerwca klienci w Polsce będą mogli skorzystać z usług nowej platformy streamingowej o nazwie . Ta zamieni dotychczas istniejące HBO Max. Co czeka klientów w naszym kraju? Okazuje się, że do wyboru będziemy mieli 3 pakiety, a także możliwość rozszerzenia ich o dodatkowe opcje, jak kanały TV i wydarzenia sportowe.

Jak czytamy w informacji prasowej, pod względem zawartości i niezwykle konkurencyjna z uwagi na cenę.

Trzy pakiety mają pozwolić użytkownikom na dostosowanie Max do swoich preferencji. Co konkretnie będzie się w nich zawierać? Ile kosztuje Max w Polsce?

Pakiety i ceny

  1. Pakiet Podstawowy – cena: …
  2. Pakiet Standard – cena: …
  3. Pakiet Premium – cena: …

Do wyboru będziemy mieli 3 pakiety:

Mam już HBO Max, co teraz? Na szczęście przejście na nową platformę ma być dla całkowicie bezbolesne. Dotychczasowi użytkownicy HBO Max zachowają swój pakiet w dotychczasowej cenie, razem z historią oglądania i zapisanymi produkcjami.

Co zrobić, jeżeli pakiet otrzymaliśmy np. od operatora telefonicznego lub innej firmy w ramach naszej usługi? Max radzi, aby skontaktować się z usługodawcą i zapytać dodatkowe szczegóły w zakresie dostępu do platformy Max.

„Tu jest co oglądać! Tak właśnie brzmi hasło platformy Max w Polsce. Ale to coś więcej niż hasło – to obietnica, którą składamy naszym użytkownikom. W Max tworzymy przestrzeń, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. (należy do tej samej grupy co Max) będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji na nową platformę streamingową. Odpowiednie informacje pojawią się w samym Playerze i zostaną również rozesłane do użytkowników mailowo.

Max jest też dostępny dla abonentów platform cyfrowych. Jeśli mają oni wykupiony pakiet kanałów HBO, dodatkowo dostali HBO Max. Teraz – po zmianie otrzymają Max, ale pakiet zależy już od operatora. I tak na przykład w Netii, Plusie czy Polsat Box w umowie na czas określony będzie to Max Premium, a na czas nieokreślony – Max Standard. Orange z kolei daje tylko Max Standard. Więcej o tym w artykule: