Ile kosztują warsztaty w Toruniu? Ojciec Rydzyk zaprasza na spotkanie z wydatkami na wyżywienie

Ojciec Rydzyk. Trwają zapisy na zajęcia, które odbędą się pod koniec sierpnia. Jaki jest koszt udziału w warsztatach w tym roku?

Wakacyjne warsztaty Tadeusza Rydzyka odbędą się w tym roku pod hasłem „Zrozumieć rzeczywistość – Życie to… coś więcej”. Warsztaty będą miały charakter medialny i muzyczny, a odbędą się 2024. Zajęcia będą miały miejsce w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej (AKSiM) w Toruniu, która należy do o. Tadeusza Rydzyka. Ten zaprasza do udziału szkolną ze szkół podstawowych, technikum, liceum czy szkół branżowych. Warsztaty adresowane są do młodzieży.

Program kilkudniowych warsztatów obejmuje nie tylko zajęcia techniczne, ale także warsztaty z obsługi sprzętu medialnego i realizacji obrazu, a także inne zajęcia związane z mediami. Będą także zajęcia dotyczące autoprezentacji i wystąpień publicznych, savoir vivre oraz inne.

„Nie zabraknie czasu dobrej zabawy przy muzyce, programie telewizyjnym live oraz modlitwie i codziennej Eucharystii. Porozmawiamy o życiu, młodości i przyszłości”, informują organizatorzy.

Akademia zapewnia młodym uczestnikom zakwaterowanie. Dostępne będą 3- i 4-osobowe pokoje i opieka pielęgniarska. Pieczę nad młodzieżą będzie sprawował opiekun.

Większość kosztów pokrywa fundusz Fundacji Nasza Przyszłość, z których w tegorocznej edycji warsztatów wynoszą 300 zł od osoby.